okulary

Salon optyczny (Warszawa Włochy, Ursus), który prowadzę przy gabinecie optometrycznym umożliwia mi objęcie pełnej opieki nad Państwa widzeniem. Jako dyplomowany optyk okularowy dbam o najwyższą jakość każdej pary okularów. Usługi optyczne dostępne są tylko dla pacjentów mojego gabinetu. Wykonanie okularów u Optometrystki daje Państwu pewność najlepszego możliwego widzenia i specjalistycznej obsługi.

REJESTRACJA NA BADANIA  tel. 22 417 77 31  lub on-line:

Soczewki okularowe

Najważniejsze dla jakości i komfortu widzenia w okularach są odpowiednie soczewki okularowe, potocznie nazywane szkłami okularowymi. Istotną rolę odgrywa nie tylko moc soczewek, dobrana podczas badania optometrycznego. Znaczenie mają też inne parametry soczewek jak materiał, konstrukcja czy rodzaj powłoki antyrefleksyjnej. To właśnie od wyboru soczewek okularowych rozpoczyna się proces zakupu okularów, które staną się nieocenionym wsparciem w Państwa codzienności. Już na etapie badania wspólnie z pacjentem poszukuję optymalnych rozwiązań optycznych, dostosowanych do trybu życia i stanu układu wzrokowego danej osoby. Wykorzystuję soczewki okularowe wiodących producentów, dzięki którym mogę wykonać nawet najbardziej zaawansowane zlecenia.  Nowoczesne oprogramowanie pozwala nam na przeprowadzenie symulacji jakości widzenia i grubości soczewek w różnych wariantach cenowych. Z moją pomocą i przy wsparciu technologii będą Państwo mogli świadomie wybrać soczewki dostosowane do swoich potrzeb.

Oprawy okularowe

Dobrze dopasowana oprawa okularowa jest ozdobą twarzy, zapewnia użytkownikowi wygodę i pewność siebie. Powinna być wykonana z trwałego, bezpiecznego dla ciała materiału. Bardzo ważne jest, aby spełniała wymogi konieczne do właściwego montażu wybranego typu soczewek okularowych. Osobiście dbam o wybór opraw dostępnych w moim salonie optycznym. Stawiam na sprawdzonych polskich producentów, rodzinne manufaktury i projektantów specjalizujących się w branży optycznej. Dzięki autorskiemu systemowi doboru opraw, przejdą Państwo przez ten najbardziej emocjonujący etap zakupu okularów lekko, przyjemnie i przede wszystkim z dobrymi efektami.

Korekcyjne okulary sportowe

Uprawianie sportu dla osób z wadą wzroku często oznacza wybór pomiędzy dobrym widzeniem a swobodą ruchu. Na szczęście nie musi tak być! W salonie Optometrystki mogą Państwo zamówić specjalne okulary przeznaczone do uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych. Pozwalają one indywidualnie skorygować wadę wzroku tak samo dobrze jak tradycyjne okulary korekcyjne, a dodatkowo zapewniają ochronę oczu przed urazami. Istnieje również możliwość wykonania korekcyjnych okularów sportowych w wersji przeciwsłonecznej.

 

Oferuję okulary sportowe do:

pływania,

sportów zimowych,

gier zespołowych,

biegania,

jazdy na rowerze.

Okulary przeciwsłoneczne

Ciągle powtarzam pacjentom jak ważna jest ochrona oczu przed promieniowaniem UV. W mojej ofercie nie mogło zabraknąć dobrej jakości okularów przeciwsłonecznych. Warto zaznaczyć, że okulary przeciwsłoneczne dostępne są również w wersji korekcyjnej i sportowej. Ciekawym rozwiązaniem są też okulary z soczewkami fotochromowymi, które w pomieszczeniu są bezbarwne, a pod wpływem światła słonecznego przyciemniają się do barwy okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne bez korekcji wady wzroku to jedyny rodzaj okularów, które mogą Państwo zakupić bez wcześniejszego badania optometrycznego.

REJESTRACJA NA BADANIA  tel. 22 417 77 31  lub on-line:

Optometrystka